Prostě léto

Tentokráte jsem si připravil fotky, které vyzařují letní atmosféru. U focení včely jsem strávil dlouhou dobu, jelikož je to opravdu nesnadný objekt ke zvěčnění. Už jsem mačkal spoušť a v tu ránu uletěla. Aspoň ta levandule zůstala na svém místě. Mám je hrozně rád, krásně voní a vypadají stejně úžasně.

15 komentářů u „Prostě léto“

    1. Díky moc :) . Také jsem se u té včelky pěkně zapotil, kromě hýbající se včely ve větru vála i celá levandule :D …

  1. Ahoj,
    teď nevím, máš stále Lumix DMC-ZX1 ? Moje sestra chce totiž doporučit nějaký slušný foťák do tří tisíc a fotky, co tu máš, jsou vážně pěkné. Chtěla jsem jí toho ukázat víc, ale jak jsem koukala, tak fotky na předchozím blogu jsi smazal.

    1. Ano, stále ho používám. Určitě ho doporučuji, ale už je starý asi 4 roky, proto bych se podíval po jiném. Alternativou by mohl být Panasonic Lumix DMC-SZ3 (nejlevnější cena na Heureka.cz 2831 Kč). Jsou jistě i jiné, ale mně se jeví Lumixy od Panasonicu jako výborné kompakty.

      1. Díky za tip, ale kde jsi ho našel za 2831,- ? Nejlevnější, co jsem viděla, byl za 3 053 Kč. Na megapixelu je za 3 690 Kč, což už trochu přesahuje cenové rozmezí. Tak nevím, zda je lepší koupit starší, ale levnější nebo novější, ale dražší. Moc rozdílů mezi nimi není, ale moc se v tom nevyznám, tak nevím, co je výhodnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.