Ach ta zima

Jarní teploty mají údajně přijít až příští měsíc, jak já se strašně těším! Potřebuji už nutně dopřát svému tělu sluneční energii. A nejen to. Rozhodl jsem se, že své tělo vylepším, a tak začínám od pondělí posilovat. Našel jsem jednu super stránku, kde je vše pěkně popsané, nafocené a natočené. K tomu ještě přidám běhání (se kterým jsem skončil někdy v říjnu minulého roku) jakmile budou příznivější teploty → jaro!

Jaro pro mě znamená tento rok obrovskou změnu, jelikož se budu v půlce příštího měsíce (dubna) stěhovat z panelového bytu do rodinného domku. Už se moc těším, jak se budu opalovat či koupat na zahradě, budu mít pro sebe vlastní pokoj s krbem,… Bude to velká změna, 16 let už žiji v panelovém domě (cca 4–5 let v bytě 1+1 a pak dalších 11–12 let v bytě 3+1) a to je kus života (alespoň z mého pohledu).

6 komentářů u „Ach ta zima“

 1. Čítaš mi myšlienky, s tým behaním by sa to fakt hodilo. Hneď ako sa oteplí, začnem snívať, že ten sen bude aj realita (snáď chápeš zakopanú pointu tej podivnej vety :D)

  To sťahovanie ti celkom závidím, byt je dosť obmedzujúci…okrem iného, na dome by to bol raj fotiť. Príroda za rohom, človek by prešiel len z izby, nie zo štvrtého poschodia, všakže…:D

  1. Ano, to byla první myšlenka, která mě napadla. Jelikož bydlím na sídlišti, člověk musí jít trochu dál než jen sejít ze čtvrtého patra (sakra, jak to víš? :D ).

 2. Nutně potřebuju slunce protože mě udržuje v dobré náladě. Oooh, držím pěsti aby se ti povedlo docílit toho, co chceš:) ta stránka vypadá dobře btw.
  aww to je skvělý:)
  yup zahrada je nejlepší, hlavně tě nikdo neotravuje.
  pf chci taky krb, teda ne zrovna v pokoji, ale v domě jo, prosiiiiiim

 3. Don’t worry, u nás je to snehovo-roztopená kalamita :D Nie, fakt je to hnusné. Raz nasneží a po pár hodinách je z toho strašná srajda :D A začne svítit sluníčko a oteplí sa. A potom to isté dokola, zase nasneží…:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.