Končí letní čas

Between the linesZa pár dní bude listopad. Je to možné? Škola začala před dvěma měsíci, venku je to samé listí, prší a někde dokonce sněží. Přestože se může zdát podzim jako depresivní období, má určitě něco do sebe. Všude je tolik barev, pokud teda zrovna neprší jako dnes, a ty nádherné scenérie, které čekají na to, až je nějaký fotograf zvěční.

Zrovna poslouchám cédéčko od Coldplay – Mylo Xyloto (doporučuji), a čekám jak dopadne aukce na Aukru. Zbavuji se svého extrémně pomalého notebooku, který, přestože žije teprve tři roky, má dost poničený displej (milujeme malé děti). Venku je 1°C, ale nesněží. Celá republika se raduje ze sněhu, ale tady nic. Nevadí, zítra ráno si užijeme alespoň náledí, to bude fajn. Novinky.cz – OBRAZEM: sníh zasypal Česko, už se začínám těšit na lyžařskou sezónu. Jestli vše dobře dopadne pojedeme o jarních prázdninách (letos 25.2. – 3.3. 2012) zase do Zell Am See. Minulý rok jsme byli v Krkonoších a ceny byly zhruba stejné jako v rakouských Alpách, navíc bylo všude strašně moc lidí a sjezdovky byly k prasknutí. Alpy jsou prostě Alpy.

A jak to teď se mnou vlastně je?  Moc dobře si ještě pamatuji, co jsem psal v tomto článku (Co bych chtěl zvládnout do konce školního roku 2012/2013). Hodně věcí změnilo. Vysvědčení s vyznamenáním nebude, protože to prostě nejde. Ještě před týdnem jsem si myslel, že ta škola tak těžká není, jak mě všichni varovali. Až po dvou měsících začalo být vše hrozně těžké, je toho moc a například v matice mám čtverku, protože i přes dvouhodinové snažení jsem test pokazil. Dále jsem pak psal, že bych chtěl uběhnout 15 km. Ani to nevidím růžově, protože jsem přestal běhat asi na konci září. Tehdy mě přepadla strašná rýma a až jsem se vyléčil strašně se ochladilo a já už jsem v té zimě už nechtěl běhat. A když člověk přestane, za dva týdny už je kondice pryč.

Mimochodem, mám se fajn, kdyby to někoho zajímalo :) …

… a aukce skončila. Asi jsem měl dát vyvolávací cenu alespoň o pětistovku vyšší. Co už…

10 komentářů u „Končí letní čas“

 1. Ešte viac ako matiku nenávidím fyziku. To je niečo tak odporné, že to ani nie je možné :D

  Fotku ti poslať môžem, len budem asi potrebovať rozmery tvojej obrazovky, aby ti to sedelo (:

 2. Moje kondice bez kola půjde taky dolů. ale bydlím ve 12.poschodí, tak si říkám, že bych mohl každodenně zdolávat ty schody. :D

 3. Barvicky jsou nejlepsi. Nechapu proc lidi rikaj ze je podzim depresimni, podle me je depresivni celej rok. :D
  johou Coldplay!
  Ten snih me ale nastval, je podzim a ne zima, dohaje uz!
  Joo tak ja mam znamky celkem fajn, matiku zvladam, jen problemek v chemii na tu jsem fakt leva.
  To behani ti pude, verim tomu:)
  ehehe a nezapomen sprechtit! :D
  taky se mam fajn, pro informaci:D
  co jsi aukcioval? (ne jine slovo me nenapadlo:D)

  1. Stačilo otevřít modře označený odkaz „aukce“, aby ses dozvěděla, co jsem prodal :D …
   Sprechen ist ein großer Spaß :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *