Příliš málo času

Začal školní rok, což se rovná vstávání brzy ráno nebo také úbytku volného času. Toho teď mám opravdu poskrovnu. Obrázek ke článku znázorňuje, jak moc jsem završen všelijakou prací. Proto ani nemám čas na psaná článků, a proto jsem také nezveřejnil více fotek z dovolené (už je ani nezveřejním, protože už to není aktuální). Samozřejmě nejsem překvapen, gympl není/nebyl/nebude jednoduchý. Jsem zvědav, jestli to zvládnu.

3.–5. září jsme byli na seznamovacím pobytu, abychom se navzájem s novou třídou poznali. Dopadlo to nad mé očekávání a kromě velmi zábavných poznávacích (i jiných) her jsme se navzájem alespoň trochu poznali. Pobyt v Sidonii (Brumov-Bylnice) považuji za velmi vydařený!

Co bych chtěl zvládnout do konce školního roku 2012/2013:

 • Domluvit se anglicky na úrovni B1–B2
 • Vylepšit mou velmi slabou úroveň němčiny (za 4 roky bych chtěl brigádu ve Vídni, kterou mi sice babička bez problému domluví, ale bez němčiny to nepůjde)
 • Získat vysvědčení s vyznamenáním (v prvním i druhém pololetí)
 • Podívat se do Paříže
 • Uběhnout alespoň 15 km
 • Našetřit si 21 000,- (momentálně mám našetřeno 6000,-)

A to je asi vše. Držte mi palce :)

15 komentářů u „Příliš málo času“

 1. kdybych dokázala, alespoň tu angličtinu, tak budu happy jak tři grepy, takže přeji hodně štěstí ;)

 2. hahahaha, taky více méně nevládám, chápu.
  já bych ty fotky zveřejnila, no a co že třeba bude prosinec? vždyť to bude aspoň příjemné dát třeba k vánocům fotky z dovolený :)
  ehehe, studenskej průkaz z TGM :D
  drzím palce btw.

    1. A jméno neprozradíš? … Sakra, moje tajná identita byla odhalena. Tyto trapné zápisky neměl nikdy nikdo, koho znám vidět :D … prosím nikomu to neukazuj :D

     1. *epic facepalm* moje jméno znáš, chodíme spolu i na jednu hodinu, nevermind.
      jojo okay, chápu, že nechceš aby to někdo viděl, taky mám blog :D

      1. právě že jo :D
       a víš co je celkem divný, že jsi nechtěl být vypátrán a dáš si celé svoje jméno do názvu :D nevadí

 3. sakra chlape, ty máš velký plány, na zhruba tak 16 letou osobu :)..to já ve tvém věku řešila..ehm..úplně jiné záležitosti :D:)…tak ať se ti to všechno vydaří :))) btw. jestli ti můžu trochu poradit – s tou školou to tak nehroť ;):)…víc to řeš, až ke konci sexty až do oktávy (některé školy totiž přihlíží na vysvědčení u přijímacích zkoušek), nezapomeň si taky užívat…jako tady a teď, se už nikdy mít nebudeš :)

  1. Sexta, oktáva, kvinta… vůbec se v těch názvech neorinetuju :D . Jasně, že řeším i jiné věci :D … To co jsem zde psal by mě měla naučit škola, hrotit rozhodně nic nebudu. Když jsem psal článek ještě jsem nevěděl, že to bude až tak těžké (hezké vysvědčení se konat nebude).21.000,- potřebuju na nové PC a do Paříže pojedu na 7 dnů někdy na jaře 13′ :) .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.