Trochu jiný „blog“

Po několikahodinové práci, přehrabování se ve zdrojových kódech, počešťování šablony (nejhorší bylo počítání komentářů česky) a dalších věcí jsem se dopracoval až do fáze „můžu začít psát“. Všechno ještě není ideální, protože WordPress teprve poznávám (ano, i tento web se zařadil mezi miliony webů, které používají WP), ale určitě se bude všechno vylepšovat a vylepšovat. Například mi vadí to písmo, které vůbec nezná české znaky, a tak si je nahrazuje jiným fontem. To pak působí trochu divně. A pak tu mám jednu záhadu. Pokud přejedete myší na nějakou rubriku, zobrazí se otravný a dlouhý text „zobrazit všechny příspěvky zařazené do…“ . Všechno snad jednou vyřeším.

O čem bude tento web? Bude zaměřený hlavně na moji tvorbu. Všechny fotky a články budou mé a tudíž je nesmí nikdo kopírovat.

A kdo vlastně jsem? Nerad o sobě zveřejňuji příliš mnoho informací. Je mi 15, jmenuji se Honza a bydlím ve Zlíně. To je tak všechno, co jsem ochoten zveřejnit. Možná se rozhodnu napsat o sobě nějaký delší článek a vy se dozvíte víc. Uvidíme…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.